RAZ NA STO LAT!

Tego roku przypada wyjątkowa- bo setna- rocznica odzyskania niepodległości. Długo zastanawialiśmy się w szkole, jak ją uczcić. Doszliśmy do wniosku, że takie święto powinniśmy obchodzić wspólnie, czyli w gronie lokalnej społeczności. 9 listopada w sali Domu Ludowego w Przybędzy odbył Continue reading

ZEBRANIE Z RODZICAMI

Szanowni Rodzice! Informujemy, że wywiadówka odbędzie się 28.11.2018 r.(środa) o godzinie 17.00. Najpierw zebranie ogólne, potem zebrania z wychowawcami klas. W tym dniu lekcje będą skrócone o 10 min. z uwagi na posiedzenie rady pedagogicznej.

Rozkład lekcji skróconych
lekcja od Continue reading

Szanowni Rodzice,

w naszej szkole zakończyła się akcja charytatywna dla Polaków mieszkających na kresach pod nazwą „100- lecie Niepodległości- Wizyta Świętego Mikołaja”.
Zebrane materiały zostały dostarczone do Delegatury Kuratorium Oświaty w Bielsku- Białej.
Dziękujemy wszystkim ofiarodawcom za okazane serce i życzliwość.

Z okazji obchodów 100. rocznicy odzyskania przez Polskę niepodległości uczniowie Szkoły Podstawowej w Przybędzy serdecznie zapraszają mieszkańców wsi na widowisko pt. „Droga do wolności”, które odbędzie się 9 listopada 2018 r.(piątek) o godz.16.30 w sali Domu Ludowego w Przybędzy.
Wstęp wolny.