Dzienne archiwum: 4 lutego 2019

Bezpieczne ferie

4 lutego naszą szkołę odwiedził dzielnicowy asp. mgr Marcin Golec, aby przeprowadzić z uczniami pogadankę na temat bezpiecznych ferii. Przestrzegał przed niebezpieczeństwami i udzielił rad, jak spędzać wolny czas odpowiedzialnie.

Jasełka i wspólne kolędowanie w Domu Ludowym w Przybędzy

27 stycznia 2019 r. w Domu Ludowym w Przybędzy zostały wystawione przez naszą szkołę „Jasełka”.
Mogliśmy po raz kolejny przeżyć historię narodzin Jezusa Chrystusa. Oprócz św. Józefa, Maryi, Trzech Króli, aniołów, pasterzy i dzieci z naszego przedszkola na scenie pojawiły się – diabełek i śmierć. Przedstawienie przeplatane było kolędami oraz pastorałkami wykonanymi przez naszych uczniów.
Ogromne zaangażowanie młodych aktorów i czas poświęcony na próby – opłacił się. Jasełka bardzo się podobały. Zostały ciepło przyjęte przez publiczność i nagrodzone gromkimi brawami.
Dziękujemy wszystkim za wspólne kolędowanie.