Zespół Szkolno-Przedszkolny w Przybędzy

Jesień w przedszkolu

Jesień w przedszkolu

Jesień koloruje świat wokoło, dlatego w naszym przedszkolu również zmienia się wystrój. Dzieje się tak przede wszystkim dzięki pracom plastycznym wykonywanym przez przedszkolaki. Dzieci pracują z wykorzystaniem różnych technik plastycznych i robią to z wielkim zaangażowaniem oraz pasją.
Zapraszamy do Continue reading

Wycieczka do Kopalni Soli „Wieliczka”

Wycieczka do Kopalni Soli „Wieliczka”

8 października klasy II, III i IV wybrały się na wycieczkę do kopalni Soli „Wieliczka”. Wspólnie z przewodnikiem uczniowie zwiedzali podziemne korytarze oraz komory solne – m.in. Kaplicę św. Kingi czy Komorę Mikołaja Kopernika. Na własne oczy przekonali się, dlaczego Continue reading

Konkurs na „MÓJ ZIELNIK”

Konkurs na „MÓJ ZIELNIK”
Serdecznie zapraszam do udziału wszystkich uczniów Naszej Szkoły do udziału w konkursie dotyczącym wykonania Zielnika z liści drzew naszej okolicy.
Celem konkursu jest edukacja ekologiczna uczniów, nauka samodzielnego rozpoznawania rodzimych gatunków drzew oraz rozbudzenie pasji przyrodniczej.
Zielniki podpisane proszę składać Continue reading

W tym roku szkolnym Egzaminatorami na terenie szkoły zostali uczniowie klasy VII. Przeegzaminowali wszystkich uczniów obecnych w tym dniu w szkole oraz nauczycieli i pracowników obsługi. W efekcie zostali wyłonieni Eksperci Tabliczki Mnożenia. Uczniowie zostali nagrodzeni certyfikatami oraz stosownymi odznaczeniami Continue reading