Dzienne archiwum: 7 grudnia 2019

Przedstawienie teatralne „Żółw i Zając”

Oczekiwanie na spotkanie z Mikołajem umilił naszym przedszkolakom przyjazd aktorów z Teatru Krak-Art z Krakowa, którzy tym razem zaprezentowali spektakl pt. „Żółw i Zając”. Była to bardzo ciekawa i pouczająca historia, która została przekazana w niezwykle zabawny sposób. Dzieci bawiły się świetnie i bardzo chętnie brały udział w przedstawieniu.
Teraz przedszkolaki odliczają czas do wizyty bardzo ważnego gościa, który zawita do przedszkola już 6 grudnia…

ZABAWA ANDRZEJKOWA W PRZEDSZKOLU

Wróżby andrzejkowe, przepowiadanie przyszłości, wesołe zabawy i tańce przy skocznej muzyce, a także słodki poczęstunek- to wszystko czekało na dzieci z naszego przedszkola w piątek 29 listopada. Przedszkolaki za sprawą czarów i odpowiedniego stroju zamieniły się na moment w czarownice i koty, aby ciekawie spędzić przedpołudnie. Ten niezwykły dzień był okazją do doskonałej zabawy oraz zapoznania dzieci z tradycją andrzejkową.