Dzienne archiwum: 17 grudnia 2019

ZAPROSZENIE NA JASEŁKA I WSPÓLNE KOLĘDOWANIE

Dyrektor, nauczyciele, przedszkolaki i uczniowie Zespołu Szkolno-Przedszkolnego w Przybędzy serdecznie zapraszają wszystkich na JASEŁKA I WSPÓLNE KOLĘDOWANIE, które odbędą się 22 grudnia 2019 r.o godzinie 15:00 w sali Domu Ludowego.

MIKOŁAJ ODWIEDZA PRZEDSZKOLE W PRZYBĘDZY

Bardzo wyczekiwany i niezwykle emocjonujący dzień w naszym Przedszkolu już za nami. Grudniową porą, raz w roku do dzieci przychodzi bardzo miły Gość z workiem pełnym prezentów. Wręcza wszystkim upominki w nagrodę za ich dobre zachowanie i ciągle uczy, jak być dobrym i szczodrym dla innych.
Bardzo dziękujemy Mikołajowi za odwiedziny i czekamy na kolejne spotkanie.

Konkurs Plastyczny „Mój Pupil”

Nasze Przedszkole wzięło udział w Międzyprzedszkolnym Konkursie Plastycznym „Mój Pupil”organizowanym przez Publiczne Przedszkole w Wieprzu. Naszą placówkę reprezentowali: Milena Hankus, Anna Konior, Paulina Matlak i Michał Mocek. Nagrodzono następujące prace:
Michał Mocek – I miejsce
Anna Konior – II miejsce
Milena Hankus – wyróżnienie
Wszystkim małym artystom gratulujemy udziału w konkursie i wykonania pięknych prac.