Dzienne archiwum: 16 stycznia 2020

ZAPROSZENIE NA ZABAWĘ KARNAWAŁOWĄ

Rada Rodziców Zespołu Szkolno-Przedszkolnego serdecznie zaprasza na ZABAWĘ KARNAWAŁOWĄ, która odbędzie się 25.01.2020 r. w sali Domu Ludowego w Przybędzy. Rozpoczęcie o godzinie 18:00.
W programie:
~Zabawa przy muzyce DJ’a
~Trzy gorące posiłki
~Zimna płyta
~Przekąski, zimne napoje
~Kawa, herbata, ciasto
~Loteria fantowa
~Czekolady z nagrodami
Cena biletu: 250 zł (para).
Kontakt pod numerem: 692323862

Spotkanie profilaktyczno – edukacyjne z udziałem przedstawiciela Policji

Dbając o bezpieczeństwo uczniów w czasie zbliżających się ferii zimowych, 10 stycznia 2020 r. (piątek) w naszej szkole odbyło się spotkanie profilaktyczno – edukacyjne z udziałem przedstawiciela Policji – Dzielnicowego KP Węgierska Górka – asp. Marcina Golca. Spotkanie poświęcone było między innymi zasadom bezpiecznego spędzania zimowej przerwy. Policjant omówił z dziećmi zasady bezpieczeństwa podczas uprawiania sportów zimowych i zabaw na świeżym powietrzu. Spotkanie z policjantem to element profilaktyki, aby rozpoczynające się ferie upłynęły zdrowo i bezpiecznie.