Szanowni Rodzice, Drodzy Uczniowie.

W okresie czasowego ograniczenia funkcjonowania szkół i placówek oświatowych w związku z zapobieganiem, przeciwdziałaniem i zwalczaniem COVID- 19 uczniowie Szkoły Podstawowej w Przybędzy realizują zajęcia dydaktyczne w formie nauczania zdalnego przy wykorzystaniu dziennika elektronicznego.

Szanowni Państwo, Drodzy Uczniowie,
publikujemy kolejne materiały, które otrzymaliśmy z Głównego Inspektoratu Sanitarnego, Narodowego Instytutu Zdrowia Publicznego oraz Ministerstwa Zdrowia, związane z zapewnieniem warunków do utrzymania higieny osobistej dzieci i młodzieży w placówkach oświatowo-wychowawczych.

Bezpieczny Internet

W środę 26 lutego zostały ogłoszone wyniki konkursu plastycznego „Bezpieczny Internet”, w którym wzięli udział uczniowie klas IV i V. Gratulujemy zwycięzcom.👏👏👏
I miejsce Patryk Mieszczak
II miejsce Wiktoria Golasik