Archiwum miesiąca: kwiecień 2020

II nabór do Publicznego Przedszkola na rok szkolny 2020/21

Ogłoszenie

Dyrektor Zespołu Szkolno-Przedszkolnego w Przybędzy ogłasza II nabór do Publicznego Przedszkola na rok szkolny 2020/21 w dniach od 4 do 15 maja br.

Ze względu na stan epidemiczny zainteresowane osoby prosimy kontakt telefoniczny: 33 8676276 w dniach 5-6 maja w godz. 10:00 – 12:00, w pozostałe dni dyżur pod nr telefonu 505 009 503.

Światowy Dzień Książki

Z okazji Światowego Dnia Książki i Praw Autorskich ogłaszamy konkurs! 🥇🥈🥉🏆📙 📣 📚
Zachęcamy wszystkich, którzy lubią czytać, by podzielili się z nami zdjęciami, na których pozują ze swoją ulubioną książką lub wśród książek. Liczymy na Waszą kreatywność. 🤸‍♀️🤳🧠📷
Może zachęcicie innych do czytania!
A dlaczego warto czytać? Jest wiele powodów, czytanie m.in.:
– skutecznie niweluje stres (6 minut czytania obniża poziom stresu o 60%).
– buduje kompetencje językowe, społeczne, emocjonalne.

Jeżeli tylko macie czas, czytajcie.
W obecnej sytuacji najlepiej zostać w domu, a książki to podróż, na jaką możemy sobie teraz pozwolić. 🌏🧭

Wszystkie informacje o konkursie znajdują się w regulaminie rozesłanym Rodzicom i Uczniom poprzez dziennik elektroniczny! 📎

Informacja o zakończeniu procesu rekrutacji dzieci do Publicznego Przedszkola w Przybędzy na rok szkolny 2020/21

Szanowni Rodzice, informujemy, że zakończył się proces rekrutacji dzieci do Publicznego Przedszkola w Przybędzy na rok szkolny 2020/21. Lista przyjętych dzieci jest wywieszona w naszej Placówce.

Miłe wspomnienia na Niedzielę Palmową

Pewnie nie wszyscy wiedzą, że 12 lat temu, tuż przed Niedzielą Palmową, Szkołę Podstawową w Przybędzy odwiedzili bracia Golcowie. Uczestniczyli w warsztatach robienia palm wielkanocnych. Po zakończonych warsztatach nagrywany był program, z udziałem naszych uczniów i braci Golec, dla Telewizji Katowice. Było to bardzo miłe spotkanie. Każdy uczeń mógł porozmawiać z artystami i zdobyć autograf.

E. Borowik