Dzienne archiwum: 8 czerwca 2020

Informacja o sposobie organizacji i przeprowadzeniu egzaminu ósmoklasisty 2019/2020

oke.jaworzno.pl/www3/eo/informacja-o-sposobie-organizacji-e8/

oke.jaworzno.pl/www3/2020/05/15/wytyczne-dotyczace-organizowania-i-przeprowadzania-w-2020-r-egzaminow-e8-eg-em-epkwz-ez/

Procedury odbioru książek i podręczników

OGŁOSZENIE DLA RODZICÓW

Szanowni Państwo, w związku ze zbliżającym się końcem roku szkolnego 2019/2020 biblioteka szkolna rozpoczyna odbiór wypożyczonych lektur, podręczników szkolnych oraz innych materiałów bibliotecznych. Na czas trwającej pandemii COVID-19 w związku z zapobieganiem, przeciwdziałaniem i zwalczaniem koronawirusa wprowadzone zostają nowe zasady, do których przestrzegania zobowiązane są wszystkie osoby korzystające z biblioteki szkolnej.  Procedury oraz harmonogram zwrotów zawarte są w załączniku. Proszę o zapoznanie się z nimi.

Pozdrawiam.

Iwona Kłusak

procedury odbioru książek i podręczników