Dzienne archiwum: 31 maja 2021

Dyżury nauczycieli (wakacje 2021)

Egzamin na kartę rowerową

SZKOLNY EGZAMIN NA KARTĘ ROWEROWĄ – KLASA IV
Termin: 7 CZERWCA 2021 r. godzina: 8:55

Test egzaminacyjny, będzie składać się z 10 pytań. Pytania będą obejmowały materiał realizowany na przedmiocie technika w kl 4, w tym wiedzę z zakresu: ruchu pieszych, ruchu i wyposażenia rowerów, sygnalizacji świetlnej, udzielania pierwszej pomocy przedmedycznej, zachowania przy znakach drogowych, pierwszeństwa na skrzyżowaniach dróg.

UWAGA:
1. Proszę dostarczyć do wychowawców klas w terminie do 7 czerwca
ARKUSZ ZALICZEŃ UCZNIA+ZDJĘCIE.

Arkusz będzie wydany każdemu zdającemu w dniu 31 maja 2021, aby mógł zabrać do domu i w rubryce nr 2 (rodzice mogli napisać swoja wole, np. „WYRAŻAM ZGODĘ”, oraz podpisać się z datą do 6 czerwca br.)

EGZAMIN:
Kto zaliczy test teoretyczny [odpowie na 8 z 10 pytań] weźmie udział w egzaminie praktycznym (jazda na szkolnym torze BRD]

Egzamin odbędzie się 7 czerwca o godzinie 9:00 (spotkanie w sali nr 1)

HARMONOGRAM:
1. 08:55 – SPOTKANIE W SALI, SPRAWDZENIE OBECNOŚCI
2. 09.00 – TEST TEORETYCZNY (10 pytań]
3. 09:30 – 09:45 PRZERWA [WSZYSCY POZOSTAJĄ W SALI, KOMISJA SPRAWDZA TESTY]
4. 09.50 – OGŁOSZENIE WYNIKÓW TESTU TEORETYCZNEGO
5. 09.55 – PRZEJŚCIE NA BOISKO SZKOLNE, PRZYGOTOWANIE SIĘ DO EGZAMINU PRAKTYCZNEGO [WSZYSCY KTÓRZY ZALICZYLI TEST ]
TEORETYCZNY NA CO NAJMNIEJ 80 PROCENT
6. 10.00 – TEST PRAKTYCZNY [omijanie, skręt w lewo, prawo, ósemka, zawracanie, stop, i inne manewry]

Około 11.00 – ogłoszenie wyników egzaminu na kartę rowerową. Proszę o zabranie ze sobą kasku. Ktoś z klasy może zabrać jeden sprawny rower.

Z rowerowym pozdrowieniem – Wiesław Sylwester Jakubiec