Dzienne archiwum: 1 lutego 2023

SPEKTAKL TEATRALNY POD TYTUŁEM „ZIMOWA OPOWIEŚĆ”

W ramach współpracy z Teatrem Krak-Art z Krakowa w murach naszego Przedszkola systematycznie pojawiają się aktorzy ze spektaklami dla dzieci. Wszystkie dotychczasowe spotkania wzbudzały u przedszkolaków duży entuzjazm, tak też było i tym razem. Dziś zaprezentowane zostało przedstawienie pod tytułem „Zimowa opowieść”, które okazało się zabawną historią o Elfie Chichotku. Dzieci bawiły się doskonale, ale również mogły przekonać się, że robienie sobie z kogoś żartów nigdy nie jest dobrym pomysłem, za to bezinteresowne pomaganie innym naprawdę sprawia, że czujemy się szczęśliwi.

Terapia Ręki

Od września w naszym zespole prowadzone są zajęcia z „Terapii Ręki” dla klasy I.

W czasie zajęć rozwijana jest sprawność ruchowa całej kończyny górnej dziecka, usprawnianie małej motoryki, czyli precyzyjnych ruchów rąk, dłoni i palców, umiejętność chwytu, dostarczanie wrażeń dotykowych umożliwiających poznawanie różnych kształtów, struktur materiałów a także pobudzanie zainteresowań i aktywności własnej ucznia. Uczniowie bardzo chętnie biorą udział w zajęciach.

Dzień Babci i Dziadka

1 lutego 2023r. uczniowie klasy I przedstawili program artystyczny z okazji Dnia Babci
i Dziadka.

Mali artyści z przejęciem odtwarzali swoje role, a czcigodni goście ze wzruszeniem odbierali czułe słowa kierowane pod ich adresem, a duma rozpierała ich serca, że mają tak utalentowane wnuczęta. To był naprawdę wyjątkowy dzień, pełen uśmiechu, radości i dumy. Dzień, który ukazał nam, jak ważne są takie spotkania i wspólnie spędzone chwile. Bardzo dziękuję Rodzicom za pomoc w przygotowaniu uroczystości a młodym artystom gratulujemy pięknego występu.

ZESPÓŁ SZKOLNO-PRZEDSZKOLNY W PRZYBĘDZY

ul. 3 Maja 71, 34-381 Radziechowy