Dzienne archiwum: 10 lutego 2023

ZMIENIAMY SIĘ DLA WAS

Od początku roku szkolnego w naszym Zespole Szkolno-Przedszkolnym prowadzone są prace remontowe w związku z termomodernizacją budynku szkoły. Nasza szkoła od tego czasu zmieniła się nie do poznania. W budynku szkolnym poprawił się komfort codziennej nauki, funkcjonalność oraz estetyka sal lekcyjnych. Nauka w szkole będzie teraz nie tylko przyjemniejsza , ale przede wszystkim bezpieczniejsza. Pragniemy okazać naszą ogromną wdzięczność, złożyć wyrazy uznania i podziękować Panu Wójtowi Gminy Radziechowy-Wieprz – mgr inż. Maciejowi Mice, który reprezentuje Organ Prowadzący placówkę za przyznanie środków finansowych, dzięki którym zrealizowano tak duże inwestycje. Modernizacja budynku szkoły nie udałaby się bez ogromnego zaangażowania Pana Inspektora mgr inż. Marcina Holbowskiego oraz Pani Dyrektor mgr Alicji Wrony. Wykonawcą robót remontowych jest Konsorcjum firm: Zakład Remontowo – Budowalny”AZBUD” Andrzej Zawada oraz Przedsiębiorstwo Robót Budowalnych”WIECHA” Wiesław Fiedor. Bardzo dziękujemy za wykonaną pracę.