Młodzi artyści już tańczą i śpiewają!

Zajęcia zespołu pop folkowego odbywają się w każdy poniedziałek w godzinach od 12.45 – 14.30. Uczestnicy uczą się śpiewać i tańczyć. Poznają ciekawe ludowe melodie w nowoczesnym opracowaniu. W próbach zespołu uczestniczy 20 uczniów naszej Szkoły, którzy chętnie pracują i uczą się nowych elementów tańca i  śpiewu. Na początku każdych zajęć prowadzone są ćwiczenia wokalno – dykcyjne oraz rytmika. Następnie nauka tekstu pieśni ludowej i  podstawowe kroki tańców góralskich. Pod koniec zajęć następuje połączenie tych poszczególnych elementów sztuki ludowej i muzyki. W efekcie nasi młodzi artyści nabywają wiele nowych umiejętności i świetnie się bawią pod kierunkiem pań K. Ozimińskiej, E. Garncarczyk i B. Kupczak. Życzymy wielu sukcesów!