WYBRALI UŚMIECH

Miło nam poinformować, że grupa teatralna z naszej szkoły wzięła udział w III Gminnym Konkursie Teatralnym organizowanym pod hasłem „Uśmiech lekiem na całe zło!” i zdobyła II miejsce. W tym roku poziom prezentowanych występów był, zdaniem jurorów, bardzo wysoki i wyrównany. Nasi uczniowie zaprezentowali sztukę teatralną zatytułowaną „Wybierz uśmiech”. Jest to opowieść o cyberprzemocy wśród uczniów i jej poważnych konsekwencjach, ale także o przyjaźni, zaufaniu i uśmiechu oczywiście. Sztuka zgodnie z celami konkursu ma charakter terapeutyczny i promuje pozytywne wartości . Nasi aktorzy otrzymali nagrody w postaci biletów do kina. Zwycięzcom gratulujemy!

Zainteresowani będą mogli zobaczyć tę sztukę podczas dni otwartych organizowanych w naszej szkole.

I.K.