„Mieszkam w Beskidach”

Miło nam poinformować, że dwanaścioro uczniów naszej szkoły otrzymało nagrody i wyróżnienia w Międzynarodowym Konkursie Plastycznym „Mieszkam w Beskidach”. Przepiękna przestrzenna praca Marty Janik z klasy II, w której uczennica wykorzystała elementy strojów regionalnych, zdobyła drugie miejsce. Sandra Pytlarz z klasy III również zajęła drugie miejsce – za niezwykle estetycznie wykonaną wyklejankę. Rysunki Mikołaja Gawlińskiego z klasy II oraz Wioletty Andrzejak z klasy ? zyskały uznanie jury i uczniowie zajęli trzecie miejsca w swoich kategoriach wiekowych. Ponadto Julia Jambor i Bartosz Kłusak z klasy II; Oliwia Kosiec, Łucja Pytraczyk, Kornelia Siwek i Oliwier Adamczyk z klasy III; Sandra Bernad z klasy ? oraz Hanna Juraszek z klasy VI oraz otrzymali wyróżnienia. Nad starannym wykonaniem prac konkursowych czuwały – mgr Elżbieta Garncarczyk, mgr Dorota Szczotka oraz mgr Katarzyna Ozimińska. Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów w rozwijaniu uzdolnień plastycznych!