Dzień Otwarty Szkoły

20 maja w naszej szkole już czwarty raz odbył się Dzień Otwarty. Była to okazja do spotkania, lepszego poznania szkoły,a nasi uczniowie mogli zaprezentować swoje umiejętności i talenty szerszemu gronu. Tym razem dzieci zabrały wszystkich w podróż po Polsce a nawet dalej. Biegiem Wisły, o której zaśpiewał Kamil Dudys udaliśmy się do Zakopanego i zespół pop-folkowy zaśpiewał piękne góralskie piosenki. Klasa II pokazała jak się tańczy krakowiaka i prawdziwą polkę warszawską. Pierwszaki opowiedziały o Toruniu, jego wielkim mieszkańcu – Mikołaju Koperniku i stworzyły z siebie ruchomy Układ Słoneczny. Klasa trzecia odtańczyła taniec kibica, który na pewno przydał się podczas oglądania Mistrzostw Europy w piłce nożnej. Kiedy wystąpiła klasa czwarta, zrobiło się światowo, gdyż swoją scenkę odegrali w języku angielskim i wcielili się w role wielkich gwiazd muzyki pop. Uczniowie starszych klas, jak prawdziwi aktorzy, zagrali w przedstawieniu, którym zdobyli III miejsce w Gminnym Konkursie Teatralnym.
Dzień otwarty zakończyliśmy wspólnym śpiewaniem znanych, lubianych i klimatycznych piosenek.

Było naprawdę pouczająco, wesoło i milo. Zapraszamy za rok!