IV Piknik Rodzinny

11 czerwca 2016 roku na terenie Zespołu Szkolno-Przedszkolnego w Przybędzy odbył się IV Piknik Rodzinny połączony z Festynem i jak zawsze obfitował w wiele niespodzianek. Uczestnicy pikniku mieli okazję obejrzeć znakomicie przygotowane występy artystyczne naszych uczniów i przedszkolaków. Ogromnym zainteresowaniem cieszyły się prezentacje policjantów. Każdy mógł przywitać się ze Sznupkiem ¬- sympatyczną maskotką i dokładnie obejrzeć policyjny samochód. Na najmłodszych czekałystoiska z kredkami i farbkami do malowania twarzy, a także dmuchana zjeżdżalnia i trampolina, natomiast dorośli bawili się przy muzyce na żywo do białego rana.
Była też loteria fantowa, słodkości i przepyszne potrawy z grilla, które zrobiły prawdziwą furorę!
Zabawa okazała się bardzo udana. Mimo początkowych obaw pogoda dopisała, a organizatorzy zadbali o to, by uczestnicy festynu nie narzekali na brak atrakcji.

W organizację imprezy zaangażowali się wszyscy pracownicy Zespołu Szkolno-Przedszkolnego w Przybędzy, a także rodzice i prywatni sponsorzy. Wszystkim serdecznie dziękujemy!