NARODOWE ŚWIĘTO NIEPODLEGŁOŚCI!

10 listopada 2016r. w naszej szkole odbyła się uroczysta akademia z okazji 98. rocznicy odzyskania przez Polskę niepodległości.
Dyrektor szkoły – Elżbieta Borowik – rozpoczęła apel od przywitania zebranych, następnie wprowadzono poczet flagowy i wszyscy zgromadzeni w sali odśpiewali hymn państwowy. Część artystyczną przygotowali uczniowie klasy IV, V i VI. Akademia przedstawiona była w bardzo ciekawej formie – uczniowie wykazali się ogromną wiedzą, śpiewano patriotyczne pieśni, recytowano wiersze. Zarówno dzieci jak i dorośli z zainteresowaniem i w skupieniu wzięli udział w tej szczególnej lekcji historii.

Dziękujemy wszystkim, którzy zaangażowali się w przygotowanie akademii z okazji Święta Odzyskania Niepodległości!