Bal karnawałowy w Przedszkolu.

09 stycznia 2017 roku w Domu Ludowym odbył się „Bal karnawałowy” dla przedszkolaków, jak co roku bardzo oczekiwane przez dzieci wydarzenie. Zabawa rozpoczęła się od prezentacji pięknych i niezwykle ciekawych strojów karnawałowych, następnie przyszedł czas na tańce przeplatane zabawami oraz korowodami. Nie brakowało również miłych niespodzianek dla przedszkolaków, balonowe zwierzątka oraz malowanie twarzy, a także pamiątkowe zdjęcia. Dla małych gości przygotowany został również słodki poczęstunek. Dzieci wracały do domu w doskonałych nastrojach.
          Serdecznie dziękujemy wszystkim, którzy włączyli się w organizację „Balu karnawałowego” dla dzieci- szczególnie Rodzicom przedszkolaków oraz Pani Annie Jakubiec za przygotowanie dodatkowych atrakcji dla dzieci.