Konkurs recytatorski w naszym Przedszkolu.

Nasze przedszkolaki zawsze z zainteresowaniem słuchają różnych tekstów literackich, lecz szczególnie bliskie są im wiersze. Podczas jednego z marcowych dni w naszej placówce odbył się Przedszkolny Konkurs Recytatorski, w którym brały udział wszystkie dzieci ze starszej grupy. Przedszkolaki pięknie recytowały rozmaite wiersze przed widownią, składającą się z ich młodszych kolegów. Każdy występ nagradzany był gromkimi brawami. Na koniec wszystkie dzieci, biorące udział w konkursie, otrzymały nagrodę książkową oraz pamiątkowy dyplom.
Gratulujemy doskonałych i niezwykle oryginalnych interpretacji znanych wszystkim i lubianych wierszy, a także życzymy dalszych sukcesów w rozwijaniu swoich talentów.