Powiatowy konkurs Recytatorski w MCK w Żywcu.

14 i 15 marca uczennice naszej szkoły wzięły udział w Powiatowym Konkursie Recytatorskim zorganizowanym przez Miejskie Centrum Kultury w Żywcu. Były to laureatki XI Szkolnego Konkursu Recytatorskiego, który odbył się 2 marca. W kategorii klas I-III naszą szkołę reprezentowały Marta Janik i Julia Jambor, natomiast w kategorii klas IV-VI Oliwia Kozieł i Sandra Pytlarz. Poziom konkursu był bardzo wysoki, w obu kategoriach wystąpiło ponad stu uczniów! Udział w konkursie był więc sporym wyzwaniem. Nasze dziewczyny były świetnie przygotowane i recytowały z wielkim zaangażowaniem i pasją. Największy sukces odniosła Marta Janik, która została wyróżniona przez jury. Gratulujemy wszystkim uczestniczkom a szczególnie Marcie!
Na zdjęciu m.in. Marta Janik z panem Rafałem Sawickim, aktorem Teatru Polskiego w Bielsku – Białej, członkiem jury konkursu.