Karnawał w Przedszkolu!

Rozpoczął się karnawał, więc nadszedł czas na zabawy i tańce w kolorowych i pięknych strojach. Nasze przedszkolaki również uczestniczyły w balu karnawałowym, który prowadzony był przez wodzireja. Zabawa odbyła się 08.01.2018 r. w sali Domu Ludowego w Przybędzy. Wszystkie dzieci oraz rodzice prezentowali się pięknie w oryginalnych i barwnych strojach. Świetną zabawę zapewniła nam Pani wodzirej, która przy dźwiękach skocznej muzyki organizowała różne konkursy, zabawy oraz szalone tańce. Po doskonałej zabawie na przedszkolaki czekała słodka niespodzianka, którą jak zawsze zapewnili niezastąpieni rodzice. Wszystkie dzieci wróciły do przedszkola w szampańskich nastrojach i pełni pozytywnych emocji. Zapraszamy do obejrzenia zdjęć z naszego balu.