Dzień Babci i Dziadka w Przedszkolu.

Dnia 19.01.2018 roku nasze przedszkolaki zaprosiły Babcie i Dziadków na spotkanie z okazji ich święta. Dzieci chciały uczcić ten szczególny dzień, przedstawiając krótki program artystyczny oraz wzruszające przedstawienie jasełkowe, a także wręczając symboliczny upominek. Przedszkolaki włożyły w przygotowania do spotkania wiele serca i mnóstwo energii. Nasi drodzy Goście wysłuchali wierszy, życzeń i piosenek oraz podziwiali tańce i jasełka w wykonaniu wnuków, a następnie w miłej atmosferze zostali zaproszeni na poczęstunek, o który zadbali rodzice przedszkolaków.
Serdecznie dziękujemy wszystkim Babciom i Dziadkom za obecność na uroczystości, a także za miłość, jaką obdarzacie swoje wnuki każdego dnia.
Z kolei Rodzicom pragniemy serdecznie podziękować za wszelką pomoc przy organizacji spotkania.​