Zespół Szkolno-Przedszkolny w Przybędzy

Nasza przyszłość…?

 

Kim zostanę? Jaki zawód wybrać? Przyszedł czas, by uczniowie klasy 8 zadali sobie te pytania. Aby łatwiej im było podjąć decyzję, uczestniczyli ostatnio w dniach otwartych organizowanych przez szkoły ponadpodstawowe w Żywcu. Nasi uczniowie odwiedzili pięć żywieckich szkół: Zespół Szkół Technicznych i Leśnych, Zespół Szkół Mechaniczno-Elektrycznych, Zespół Szkół Samochodowych, Zespół Szkół Ekonomiczno-Gastronomicznych, I Liceum Ogólnokształcące im. M. Kopernika. Oprócz tego, że zwiedzili budynki, uczestniczyli w krótkich prezentacjach, występach,  pokazach lekcji przygotowanych przez starszych kolegów. Zobaczyli nowoczesne pracownie  oraz zapoznali się z ofertą edukacyjną szkół. W każdej z placówek zostaliśmy bardzo serdecznie przyjęci, poczęstowani kawą, herbatą i wypiekami. Prawie wszyscy uczniowie wybrali już szkołę. Uczestnictwo w dniach otwartych utwierdziło ich w decyzji lub przekonało niezdecydowanych. Będziemy trzymać kciuki za sukcesy edukacyjne naszych absolwentów.

I.K.

Zdjęcie wykonane przez techników organizacji reklamy:)