Zespół Szkolno-Przedszkolny w Przybędzy

ACH, CÓŻ TO BYŁ ZA BAL!

Bal Karnawałowy dla dzieci w wieku przedszkolnym odbył się 08.01.2020 w sali Domu Ludowego w Przybędzy. Zabawa organizowana przez Publiczne Przedszkole w Przybędzy rozpoczęła się o godzinie 13:30 sesją zdjęciową, która obejmowała zdjęcia indywidualne oraz zdjęcie grupowe panoramiczne. Następnie dzieci ruszyły do zabawy na parkiecie, gdzie odbyła się prezentacja strojów karnawałowych. Przedszkolaki tańczyły w rytm skocznej muzyki, brały udział w zabawach i konkursach organizowanych przez wodzireja. Parkietowe szaleństwo przerywane było poczęstunkiem przygotowanym przez rodziców naszych przedszkolaków, dzięki czemu uczestnicy balu długo nie opadli z sił i zabawa trwała w najlepsze. Następnego dnia dzieci z radością wspominały świetną zabawę.
Serdecznie dziękujemy wszystkim osobom zaangażowanym w organizację i przeprowadzenie balu.