Zespół Szkolno-Przedszkolny w Przybędzy

Projekt „Budujemy miasta… czyli mali urbaniści” zdobył grant w  VII edycji programu mPotęga

Program mPotęga

Program grantowy „mPotęga” zorientowany jest na popularyzację matematyki wśród młodych ludzi. Ma na celu zainspirowanie nauczycieli, rodziców, pasjonatów matematyki, aby przezwyciężali schematy, rutynę i zachęcali swoich uczniów do przygody z matematyką.

Tegoroczna edycja mPotęgi była wyjątkowa z uwagi na sytuację epidemiologiczną. Nauczyciele mierzyli się z nowymi obowiązkami, związanymi ze zdalnym nauczaniem. Niebagatelną rolę odegrała też niepewność co do warunków nauczania.

Jednak w naszej szkole się udało! Projekt „Budujemy miasta… czyli mali urbaniści” zdobył grant w  VII edycji programu mPotęga. Autorem projektu jest Dyrektor Zespołu Elżbieta Borowik, nauczyciel matematyki.

Szkoła otrzyma darowiznę z mFundacji w wysokości 5000 zł na realizację ww. projektu. Adresatami działań są uczniowie klas 4-6 szkoły podstawowej.

Serdecznie gratulujemy!

 

https://www.mbank.pl/pdf/fundacja/grantobiorcy-vii-edycji-programu-mpotega_4-6.pdf

mPotega VII ed., rozstrzygnięcie – informacja prasowa