Zespół Szkolno-Przedszkolny w Przybędzy

Konkurs – szkoła pamięta…

Szanowni Państwo!
Już po raz trzeci zapraszamy do udziału w akcji „Szkoła pamięta”.
Jej celem jest zwrócenie uwagi młodych ludzi na potrzebę pielęgnowania pamięci o bohaterach naszej wolności, szczególnie tych, którzy są związani z historią danego miejsca, regionu, społeczności.Wszystkie szkoły, przedszkola i placówki oświatowe, które chcą wziąć udział w akcji, prosimy o wypełnienie ankiety dostępnej w Strefie Pracownika SIO https://strefa.ksdo.gov.pl/login (zakładka „Ankiety”).

Na zgłoszenia czekamy do 28 października do godz. 23.59. Ankietę wypełnia dyrektor lub inna upoważniona przez niego osoba. Finał akcji odbędzie się w piątek, 29 października.

Każda placówka, która zgłosi chęć udziału, będzie mogła pobrać specjalny logotyp, a po zakończeniu przedsięwzięcia otrzyma pamiątkowy dyplom od Ministra Edukacji i Nauki. Zachęcamy do zamieszczania informacji o realizowanych działaniach na stronach internetowych oraz postów w mediach społecznościowych z oznaczeniem #SzkołaPamięta.

Dodatkowe informacje oraz propozycje działań w ramach akcji znajdą Państwo na naszej stronie internetowej https://www.gov.pl/web/edukacja-i-nauka/szkola-pamieta-2021–zapraszamy-do-udzialu-w-akcji.Zapraszamy do udziału w akcji! #SzkołaPamięta

Z wyrazami szacunku
Anna Ostrowska
Rzecznik Prasowy
Ministerstwo Edukacji i Nauki