Witaj szkoło!!!

Z dniem 1 września 2022 roku urząd Dyrektora Zespołu
Szkolno-Przedszkolnego w Przybędzy objęła Pani Alicja Wrona.
W imieniu całej społeczności szkolnej witamy Panią Dyrektor, życzymy wielu sukcesów i satysfakcji z wykonywanej pracy.

Pani Dyrektor! Życzymy wszystkiego najlepszego na nowym etapie Pani życia i życia placówki!

Grono Pedagogiczne, pracownicy oraz uczniowie.

Drodzy Uczniowie i Nauczyciele!

Z okazji rozpoczęcia nowego roku szkolnego 2022/2023 życzę Wam owocnej pracy, zapału do nauki, wzajemnej życzliwości, zaufania, satysfakcji z czasu spędzonego w szkole oraz dużo radości!
Nauczycielom życzę wytrwałości i niesłabnącego zaangażowania w proces edukacyjny dzieci i młodzieży. Natomiast Rodzicom i opiekunom życzę dumy z osiągnięć Waszych podopiecznych, zadowolenia oraz cierpliwości!

Informacje:
W okresie wakacji rozpoczęła się, długo oczekiwana, termomodernizacja budynku szkoły. Trwają intensywne prace budowlane zarówno na zewnątrz, jak i wewnątrz budynku. Dokładamy wszelkich starań, rozpocząć rok szkolny bez zakłóceń. Musimy się jednak nastawić na utrudnienia i różne nagłe zmiany w trakcie całego tego roku szkolnego. Bardzo proszę o zrozumienie, wsparcie przestrzeganie wszelkich zaleceń dotyczących bezpieczeństwa, regulaminów i procedur. Tylko w taki sposób sprawimy, że nasza szkoła będzie miejscem dla nas bezpiecznym, a w efekcie piękniejszym, cieplejszym i nowocześniejszym.

Zgodnie z art. 30a ustawy Prawo oświatowe szkoła będzie zapewniała dzieciom ciepły posiłek w ciągu dnia. Obiad (zupa + drugie danie) cena 4,50zł – proszę o niezwłoczne deklaracje.

Dyrektor Alicja Wrona

c


Możliwość komentowania została wyłączona.

ZESPÓŁ SZKOLNO-PRZEDSZKOLNY W PRZYBĘDZY

ul. 3 Maja 71, 34-381 Radziechowy