Podziękowanie za wieloletni trud dla naszej pani dyrektor


Pożegnanie Pani Dyrektor
Zespołu Szkolno – Przedszkolnego w Przybędzy
mg Elżbieta Borowik


Przez wiele lat dużą odpowiedzialnością kierowała Pani naszą placówką, zawsze mają na uwadze przede wszystkim dobro uczniów. Dziękujemy za troskę o sprawy naszej szkoły, chociaż czasami pewnie nie było łatwo. Dziękujemy za każdy dzień spędzony w jej murach, za pomoc, za poczucie bezpieczeństwa.
Dziękujemy za wyrozumiałość, za wsparcie oraz motywowanie do podejmowania działań.
Dziękujemy również za dokonania, którymi się Pani zapisała na trwałe w historii tej szkoły.
Gratulujemy Pani Dyrektor dotychczasowych sukcesów zawodowych i pragniemy życzyć spełnienia wszystkich marzeń, zamysłów i oczekiwań. Życzymy, aby nowy etap życia przyniósł Pani wiele satysfakcji oraz aby Pani umiejętności i doświadczenia nadal służyły społeczeństwu. Dla nas, nauczycieli, był to wielki zaszczyt pracować u Pani boku.

Możliwość komentowania została wyłączona.

ZESPÓŁ SZKOLNO-PRZEDSZKOLNY W PRZYBĘDZY

ul. 3 Maja 71, 34-381 Radziechowy