Dzieciaki poznają psiaki – czyli bezpieczne relacje dzieci z psami.

W dniu 22 listopada odbyły się zajęcia edukacyjne pt. „Dzieciaki poznają psiaki czyli bezpieczne relacje dzieci z psami” dla uczniów klas I i II. Warsztaty zostały przeprowadzone przez Panią Annę Kwaśny, szkoleniowca i behawiorystę psów. Celem zajęć było kształtowanie właściwych postaw dziecka w relacjach z psem. Dzieci uczyły się interpretować emocje i zachowania psa. Poznały również przykłady nieprawidłowych reakcji w kontakcie z czworonogami. W spotkaniu uczestniczył pies rasy golden retriever o imieniu Wafel. Zajęcia były prowadzone są w formie interaktywnych zabaw. Warsztaty dały dzieciakom dużo radości, były dla nich także relaksujące, nic bowiem nie działa lepiej niż głaskanie psa, słuchanie jego oddechu, czy lizanie w otwartą dłoń podczas karmienia

Możliwość komentowania została wyłączona.

ZESPÓŁ SZKOLNO-PRZEDSZKOLNY W PRZYBĘDZY

ul. 3 Maja 71, 34-381 Radziechowy