DZIEŃ PLUSZOWEGO MISIA

25 listopada w naszym przedszkolu świętowaliśmy z okazji „Światowego Dnia Pluszowego Misia”, który obchodzimy od 2002 roku. Misie są niezastąpionymi zabawkami, które towarzyszą dzieciom na co dzień i pomagają w przeżywaniu różnych, czasem trudnych, emocji. Są obecne podczas zasypiania dzieci, podczas ich podróży- tych dalekich i całkiem bliskich, podczas wszelkich zabaw i przygód. Przedszkolaki przyniosły dziś swoje misie do przedszkola i wspólnie uczciliśmy ten dzień. Były przeróżne zabawy i tańce z misiami oraz słodki poczęstunek, a także pamiątkowe zdjęcia i piękne prace plastyczne wykonane przez dzieci.

Zapraszamy do obejrzenia fotorelacji z tego pięknego święta.

Możliwość komentowania jest wyłączona.

ZESPÓŁ SZKOLNO-PRZEDSZKOLNY W PRZYBĘDZY

ul. 3 Maja 71, 34-381 Radziechowy