BAL KARNAWAŁOWY

Jak co roku w Zespole Szkolno-Przedszkolnym odbył się bal karnawałowy.

15 lutego druga klasa zorganizowała zabawę karnawałowo-walentynkową. Były walentynkowe gry, wróżby, wykreślanki, puzzle i wiele innych. Uczniowie mogli się przebrać za dowolną postać, a później bawić się przy ulubionej muzyce, śpiewać karaoke i wspólnie tańczyć. Bardzo miło spędziliśmy czas.

W dniu 7 lutego od godz. 14.30 do godz. 17.00 uczniowie klas IV – VIII bawili się podczas karnawałowej zabawy. Impreza została przygotowana przez samorząd uczniowski. Jego członkowie pięknie udekorowali salę oraz przygotowali różne zabawy w czasie balu. Uczniowie pojawili się w pięknych kostiumach i świetnie się bawili. Dziękujemy Kołu Gospodyń Wiejskich za udostępnienie sali.

W dniu 9.02.2023 r. odbył się bal karnawałowy w klasie I. Świetlica w zimowej scenerii wyglądała inaczej niż na co dzień. Dzieci wystąpiły w ciekawych, kolorowych kostiumach, przebrane za bohaterów znanych bajek i nie tylko. Nie sposób zliczyć i wymienić tych wszystkich postaci. Wszyscy uczniowie bawili się znakomicie przy rytmach różnorodnej muzyki. Były pociągi, korowody, kółeczka i tańce w parach. Wszyscy mogli uczestniczyć w zabawach i konkursach. Kiedy czas zabawy dobiegł końca dzieci z żalem opuszczały salę. Bal umożliwił dzieciom i nauczycielom spędzenie czasu w miłej atmosferze, a wspólna zabawa przyniosła wiele radości.

Możliwość komentowania została wyłączona.

ZESPÓŁ SZKOLNO-PRZEDSZKOLNY W PRZYBĘDZY

ul. 3 Maja 71, 34-381 Radziechowy