Wyjątkowi Goście w ZSP

W piątek 17 lutego naszą placówkę odwiedziło wielu znamienitych gości.
Byli to : Wojewoda Śląski Jarosław Wieczorek, Wiceminister Rodziny i Polityki Społecznej Stanisław Szwed, Poseł na Sejm RP Kazimierz Matuszny, Starosta Powiatu Żywieckiego Andrzej Kalata, Radny Powiatu Żywieckiego Jan Witkowski, Wójt Gminy Radziechowy- Wieprz Maciej Mika, Przewodniczący Rady Gminy Jacek Świniański, Radny Jan Kosiec, poprzednia Dyrektor ZSP Elżbieta Borowik za kadencji której budowa hali została zapoczątkowana oraz Sołtys Przybędzy Maria Górna. Przedstawiciele władz wizytowali nowo wybudowaną halę gimnastyczną sfinansowaną ze środków Ministerstwa Sportu i Turystyki. Budynek zrobił ogromne wrażenie. W imieniu uczniów i pracowników ZSP w Przybędzy serdecznie dziękujemy wymienionym wyżej osobistościom za przychylność i wsparcie oraz ogromne zaangażowanie, które umożliwiło realizację tak dużej inwestycji. Nadal trwają prace porządkowe i odbiory techniczne budynku hali, po zakończeniu których planowane jest uroczyste otwarcie obiektu dla naszych uczniów.

Możliwość komentowania jest wyłączona.

ZESPÓŁ SZKOLNO-PRZEDSZKOLNY W PRZYBĘDZY

ul. 3 Maja 71, 34-381 Radziechowy