InstaLing w naszej szkole

Miło nam poinformować, że od drugiego półrocza roku szkolnego 2022/2023 nasza szkoła bierze udział w XX edycji Programu InstaLing dla Szkół. Aplikacja daje możliwość nie tylko opanowania nowych słów, ich zastosowania, wymowy oraz pisowni, ale też uczy systematyczności i obowiązkowości. Jest bardzo prosta w obsłudze i bez wątpienia poradzi sobie z nią każde dziecko. Nie wymaga również instalacji żadnego oprogramowania – jest dostępna on-line za pośrednictwem przeglądarki internetowej. Dzięki temu można jej używać nie tylko w domu, lecz również na wyjeździe. Nie tylko na komputerach stacjonarnych, ale również na tabletach i telefonach komórkowych. Wszyscy uczniowie aktywnie ją wykorzystują i widać już pierwsze tego efekty.

Więcej informacji znajduje się na stronie https://instaling.pl/

Możliwość komentowania jest wyłączona.

ZESPÓŁ SZKOLNO-PRZEDSZKOLNY W PRZYBĘDZY

ul. 3 Maja 71, 34-381 Radziechowy