Bierzemy udział w akcji „ZDROWOROSNA” 2023

Nasze przedszkolaki uczestniczyły dziś w zajęciach praktycznych przeprowadzanych w ramach Akcji #ZDROWOROSNA, której organizatorem jest firma W. Legutko. Zadaniem dzieci był wysiew nasion kopru ogrodowego do doniczek. Mali ogrodnicy dowiedzieli się także, jak wiele zalet niesie ze sobą zakładanie samodzielnych upraw roślin w domu lub w ogrodzie.

Przeprowadzenie tych inspirujących zajęć umożliwiła firma W. Legutko, która zapewniła uczestnikom Akcji #ZDROWOSNA bezpłatne pakiety edukacyjne, zawierające nasiona kopru, podłoże wysiewu oraz doniczki, a także ulotki z warzywnym komiksem.

Serdecznie dziękujemy za możliwość udziału w tym ekologicznym przedsięwzięciu!

Możliwość komentowania została wyłączona.

ZESPÓŁ SZKOLNO-PRZEDSZKOLNY W PRZYBĘDZY

ul. 3 Maja 71, 34-381 Radziechowy