Dzień Świętego Patryka w naszej szkole

16 marca, w czwartek w naszej szkole obchodziliśmy Dzień Świętego Patryka -patrona Irlandii. Celem obchodów tego święta było przybliżenie uczniom zagadnień związanych z kulturą, tradycją i historią Irlandii. W holu szkoły została przygotowana gazetka, na której umieszczono najważniejsze informacje. Chętni uczniowie wzięli udział w konkursach: na najciekawszy zielony kapelusz oraz mapę myśli. Prace można było podziwiać na korytarzu szkolnym. Największą atrakcją cieszyła się fotoramka, w której uczniowie pozowali do portretów. Całość obchodów uświetniła degustacja babeczek przyozdobionych irlandzkimi flagami i koniczynami, zielonych galaretek oraz zielonego ciasta.

PS Rozstrzygnięcie konkursów nastąpi wkrótce, a najlepsze prace zostaną nagrodzone.