Bierzemy Udział w AKCJI #ZDROWOROSNA 2023

Nasze przedszkolaki uczestniczyły dziś w zajęciach praktycznych przeprowadzanych w ramach Akcji #ZDROWOROSNA, której organizatorem jest firma W. Legutko. Zadaniem dzieci był wysiew nasion kopru ogrodowego do doniczek. Mali ogrodnicy dowiedzieli się także, jak wiele zalet niesie ze sobą zakładanie samodzielnych upraw roślin w domu lub w ogrodzie.

Przeprowadzenie tych inspirujących zajęć umożliwiła firma

W. Legutko, która zapewniła uczestnikom Akcji #ZDROWOSNA bezpłatne pakiety edukacyjne, zawierające nasiona kopru, podłoże wysiewu oraz doniczki, a także ulotki z warzywnym komiksem.

Serdecznie dziękujemy za możliwość udziału w tym ekologicznym przedsięwzięciu!

#ZDROWOROSNA 2023 to II edycja akcji edukacyjnej dedykowanej dzieciom, w której pokazujemy, że uprawa roślin to nie tylko element zdrowego stylu życia, ale również świetna zabawa.