NASZE PRZEDSZKOLAKI ZA PAN BRAT Z ŻYWIOŁAMI

Grupa trojga naszych starszaków uczestniczyła dziś w turnieju ekologicznym „Z żywiołami za pan brat”, którego organizatorem było Przedszkole Małego Księcia w Wieprzu. W ekologicznych potyczkach reprezentowali nas: Ania Talik, Antoś Biegun i Dawidek Jurek. Wszystkie dzieci biorące udział w wydarzeniu musiały wykazać się wiedzą i umiejętnościami, by podołać ekologicznym wyzwaniom. Przedszkolaki wracały z pudełkiem pełnym upominków i nagród oraz wielką radością i satysfakcją
z dobrze wykonanego zadania. Gratulujemy Organizatorom tego wspaniałego przedsięwzięcia i dziękujemy za zaproszenie do udziału.

Serdeczne gratulacje dla dzieciaków za świetny pokaz umiejętności.

Możliwość komentowania została wyłączona.

ZESPÓŁ SZKOLNO-PRZEDSZKOLNY W PRZYBĘDZY

ul. 3 Maja 71, 34-381 Radziechowy