PRZEDSZKOLAKI POZNAJĄ ZAWODY – STRAŻAK

Praca strażaka jest trudna i niebezpieczna, mimo to niejednokrotnie ryzykując własnym życiem i zdrowiem, wyruszają oni do akcji ratowniczej za każdym razem, kiedy ktoś potrzebuje ich pomocy. O tym, jak pracuje strażak i jak należy zachować się w sytuacjach zagrożenia, opowiedzieli przedszkolakom Strażacy z Ochotniczej Straży Pożarnej w Przybędzy. Ponadto dzieci mogły zobaczyć wóz strażacki oraz jego specjalistyczne wyposażenie. Spotkanie z naszymi Gośćmi wywarło na przedszkolakach wielkie wrażenie.

Serdecznie dziękujemy Ochotnikom z OSP w Przybędzy za przybliżenie pracy strażaka i życzymy, by służba drugiemu człowiekowi była źródłem osobistej satysfakcji i społecznego uznania.

Możliwość komentowania została wyłączona.

ZESPÓŁ SZKOLNO-PRZEDSZKOLNY W PRZYBĘDZY

ul. 3 Maja 71, 34-381 Radziechowy