DZIEŃ OTWARTY W PRZEDSZKOLU ORAZ OBCHODY DNIA DZIECKA

Dzisiejszy dzień był dniem pełnym atrakcji, radości, uśmiechu oraz cudownej zabawy! W końcu było to najważniejsze święto w roku – DZIEŃ DZIECKA! Najmłodsi, mieli okazję brać udział w zabawach muzyczno-ruchowych w towarzystwie maskotki XXL, rywalizować w konkurencjach sportowych, integrować się z nowymi kolegami, koleżankami podczas zabaw z chustą animacyjną, a przede wszystkim mogli dziś poznać nasze przedszkole, aby bez obaw dołączyć we wrześniu. Oprócz tego, każde dziecko zrobiło brokatowy tatuaż i otrzymało balonową niespodziankę!

Dziękujemy Rodzicom za przybycie wraz z młodymi kandydatami do naszego przedszkola, a najmłodszych zapraszamy we wrześniu. Do zobaczenia!

Zapraszamy do fotorelacji: https://www.szkola.przybedza.pl/?page_id=9438

Możliwość komentowania została wyłączona.

ZESPÓŁ SZKOLNO-PRZEDSZKOLNY W PRZYBĘDZY

ul. 3 Maja 71, 34-381 Radziechowy