Zespół Szkolno-Przedszkolny w Przybędzy

Jadłospis

Jadłospis dla przedszkola

Śniadanie Obiad Podwieczorek
 

Poniedziałek

02.03

 

Kanapka:pieczywo pszenno-żytnie, masło, miód.

Kawa Inka z mlekiem

Drugie śniadanie:

owoc

(1, 7)

Zupa ziemniaczana z marchewką i zasmażką na masełku.

Spagetti z  sosem bolonese, mięsem, makaronem.

Herbata owocowa

(1,7, 9, 10,11)

Sałatka owocowa

bita śmietana

andrut

(1,3,6,7,8)

Wtorek

03.03

Kanapka: pieczywo pszenno-żytnie, masło, jajecznica ze szczypiorkiem

Kawa zbożowa z mlekiem

Drugie śniadanie:

orzechy

(1,3,8,7)

Zupa pomidorowa z tartym ciastem, marchewką, śmietaną.

Zrazy wieprzowe w sosie własnym, ziemniaki.

Buraczki z jabłkiem.

Herbata

(1,3,7,9,10)

Sok  100% marchewka – banan

wafle ryżowe

(1,3)

Środa

04.03

Kanapka: pieczywo pszenno-żytnie,  masło, polędwica drobiowa,

Bawarka

Drugie śniadanie:

owoc

(1,6,7,8,9,10)

Zupa ogórkowa z ryżem, marchewką, śmietaną.

Placki ziemniaczane ze śmietaną.

Herbata z sokiem

(1,3,7)

Kanapka z masłem

Danonek

(1,7)

Czwartek

05.03

Zupa mleczna z płatkami kukurydzianymi

wek z masłem

Drugie śniadanie:

owoc

(1,5,7)

Krupnik z kaszą, marchewką, ziemniakami.

Zapiekanka z  ziemniaków, kurczaka, kiełbasy drobiowej, boczku, kapusty białej.

Kompot z owoców mieszanych

(1,6,7,8,9,10,11)

Galaretka owocowa

z bitą śmietaną

z rodzynkami

(1, 7)

Piątek

06.03

Tosty z serem żółtym

Kawa zbożowa z mlekiem

Drugie śniadanie:

owoc

(1,7)

Zupa ryżowa z marchewką, zieloną pietruszką.

Paluszki rybne z fileta , ziemniaki.

Surówka z kapusty kiszonej, marchwi i oliwą z oliwek.

Herbata

(1,3,4)

Kanapka z szynką, masłem

Bawarka

(1, 6,7,9,10)

*rodzaj owocu uzależniony od dostawy

*woda podawana bez ograniczeń

 

Śniadanie Obiad Podwieczorek
Poniedziałek

09.03

Kanapka: pieczywo pszenno-żytnie, masło,  pomidor, ogórek

Kawa Inka z mlekiem

Drugie śniadanie:

owoce

(1,7,10)

Zupa kalafiorowa z ziemniakami, marchewką, śmietaną.

Gołąbki z ryżu, kapusty białej, mięsa z sosem pomidorowym.

Herbata owocowa

(1,6,7,8,9,10,11)

Surówka z marchwi ze  śmietaną

andrut

(1,3,6,7)

Wtorek

10.03

 

Kanapka: pieczywo mieszane, masło, pasta z sera białego, śmietany ze szczypiorkiem

Kawa zbożowa z mlekiem

Drugie śniadanie:

orzechy

(1,7,8)

Rosół domowy z makaronem, marchewką, pietruszką zieloną.

Kotlet drobiowy w panierce z ziemniakami.

Surówka z marchwi i jabłka.

Herbata z sokiem

(1,3,7,9,10,11)

Budyń śmietankowy

biszkopty

(1,7)

Środa

11.03

Kanapka: pieczywo pszenno-żytnie, masło, dżem truskawkowy niskosłodozny

Kakao

Drugie śniadanie:

owoc

(1,3,7)

Kwaśnica domowa z ziemniakami.

Pierogi z mięsem i masłem.

Herbata

(1, 3,7)

Chałka z kruszonką, masłem

Kakao

(1,7)

Czwartek

12.03

Zacierka na mleku

wek z masłem

Drugie śniadanie:

owoce

(1,5,7)

Zupa z fasolki szparagowej z ziemniakami, marchewką, śmietaną.

Gulasz wieprzowy z kaszą jęczmienną.

Ogórek konserwowy.

Kompot z owoców mieszanych

(1,7,9,10,11)

Gofry z dżemem owocowym niskosłodzonym

(1,3,7)

Piątek

13.03

Kanapka: chleb pszenno-żytni, masło, parówka cielęca

Bawarka

Drugie śniadanie:

owoc

(1,6,7,8,9,10,11)

Zupa koperkowa z ryżem, marchewką,śmietaną.

Ryba panierowana z ziemniakami.

Surówka z kapusty kiszonej, marchwi i oliwą z oliwek.

Herbata

(1,3, 4,7)

Kanapka z masłem, serem żółtym

bawarka

(1,7)

*rodzaj owocu uzależniony od dostawy

*woda podawana bez ograniczeń

 

Jadłospis dla szkoły

 

 

Poniedziałek

02.03

 

Spagetti z  sosem bolonese, mięsem, makaronem.

Herbata owocowa

(1,7, 9, 10,11)

Wtorek

03.03

Zrazy wieprzowe w sosie własnym, ziemniaki.

Buraczki z jabłkiem.

Herbata

(1,3,7,9,10)

Środa

04.03

Zupa ogórkowa z ryżem, marchewką, śmietaną.

Placki ziemniaczane ze śmietaną.

Herbata z sokiem

(1,3,7)

Czwartek

05.03

Zapiekanka z  ziemniaków, kurczaka, kiełbasy drobiowej, boczku, kapusty białej.

Kompot z owoców mieszanych

(1,6,7,8,9,10,11)

Piątek

06.03

 

Paluszki rybne z fileta , ziemniaki.

Surówka z kapusty kiszonej, marchwi i oliwą z oliwek.

Herbata

(1,3,4)

 

 

Poniedziałek

09.03

Gołąbki z ryżu, kapusty białej, mięsa z sosem pomidorowym.

Herbata owocowa

(1,6,7,8,9,10,11)

Wtorek

10.03

 

Kotlet drobiowy w panierce z ziemniakami.

Surówka z marchwi i jabłka

Herbata z sokiem

(1,3,7,9,10,11)

Środa

11.03

Kwaśnica domowa z ziemniakami.

Pierogi z mięsem i masłem.

Herbata

(1, 3,7)

Czwartek

12.03

Gulasz wieprzowy z kaszą jęczmienną.

Ogórek konserwowy.

Kompot z owoców mieszanych

(1,7,9,10,11)

Piątek

13.03

Ryba panierowana z ziemniakami.

Surówka z kapusty kiszonej, marchwi i oliwą z oliwek.

Herbata

(1,3, 4,7)