Zespół Szkolno-Przedszkolny w Przybędzy

Jadłospis

JADŁOSPIS – LUTY – 2021

JADŁOSPIS – STYCZEŃ – 2021

JADŁOSPIS – GRUDZIEŃ – 2020

PRZEDSZKOLE

 

Śniadanie

Obiad

Podwieczorek

Poniedziałek

14.12

Kanapka: pieczywo pszenno-żytnie, masło, ogórek, pomidor

Kawa Inka z mlekiem

Drugie śniadanie:

owoc

(1,7)

Zupa jarzynowa z ziemniakami:marchewka,pietruszka, kalafior , fasolka szparagowa, śmietana.

Zapiekanka z makaronu, kiełbasy , sera żółtego.

Sok jabłkowy 100%

(1, 3,6, 7, 8, 9 10,11)

Sałatka owocowa z bitą śmietaną, rodzynkami

biszkopt

(1, 3,7)

Wtorek

15.12

Rogalik z masłem

Kakao

Drugie śniadanie:

orzechy

(1,3,7,8)

Rosół domowy z makaronem, marchewką, pietruszką zieloną.

Polędwiczki drobiowe w cieście naleśnikowym z ziemniakami.

Mizeria z ogórków ze śmietaną.

Kompot z owoców mieszanych

(1,3,7,10)

Naleśniki z dżemem naturalnym bez cukru z czarnej porzeczki

(1,3,7)

Środa

16.12

Kanapka: chleb pszenno-żytni, masło, parówka cielęca

Bawarka

Drugie śniadanie:

owoc

(1,6,7,8,9,10,11)

Zupa brokułowa krem z ziemniakami, marchewką.

Kopytka serowe z masłem i cukrem.

Herbata owocowa

(1,3,7)

Kanapka z pastą rybną, masłem

Bawarka

(1, 4,7)

Czwartek

17.12

Wek z masłem

Danonek

Drugie śniadanie:

owoc

(1,3,7,)

Zupa ryżowa z marchewką, zieloną pietruszką.

Pieczeń wieprzowa w sosie własnym, ziemniaki.

Buraczki tarte z jabłkiem.

Herbata z sokiem

(1,7,9,10)

Galaretka owocowa

z bitą śmietaną, żurawiną

wafel ryżowy

(1, 7)

Piątek

18.12

Tosty z serem żółtym.

Kawa zbożowa z mlekiem

Drugie śniadanie:

owoc

(1,7)

Zupa z fasolki szparagowej z makaronem, marchewką, śmietaną.

Paluszki rybne z fileta , ziemniaki.

Surówka z kapusty kiszonej, marchwi i oliwą z oliwek.

Herbata

(1,3,4)

Kanapka z szynką, masłem

Bawarka

(1, 6,7,9,10)

ŻYCZYMY SMACZNEGO…I WESOŁYCH ŚWIĄT BOŻEGO NARODZENIA I DOSIEGO 2021 ROKU!!! DYREKCJA, INTENDENT, KUCHARKI, NAUCZYCIELE, PRACOWNICY OBSŁUGI

_____________________________________________________________________________

 

JADŁOSPIS – GRUDZIEŃ – 2020

PRZEDSZKOLE

Poniedziałek 26.10

Kanapka:pieczywo pszenno-żytnie, masło, miód.
Kawa Inka z mlekiem
Drugie śniadanie:
owoc
(1, 7)

Zupa koperkowa z ziemniakami, marchewką,śmietaną.
Spagetti z sosem bolonese, mięsem, makaronem.
Herbata owocowa
(1,7, 9, 10,11)

Sałatka owocowa z bitą śmietaną,
rodzynkami biszkopt
(1, 3,7)

Wtorek
27.10

Wek z masłem Actimel
Drugie śniadanie:
owoc
(1,3,7)

Zupa ryżowa z marchewką, zieloną pietruszką.
Kotlet mielony z ziemniakami. Kapusta biała zasmażana
na masełku z kminkiem mielonym.
Herbata z sokiem naturalnym
(1,3,7)

Naleśniki z dżemem naturalnym bez cukru z czarnej
porzeczki
(1,3,7)

Środa
28.10

Kanapka: pieczywo pszenno-żytnie, masło, polędwica drobiowa, pomidor
Bawarka
Drugie śniadanie:
owoc
(1,6,7,9,10)

Zupa brokułowa krem z ziemniakami, marchewką.
Racuchy z jabłkiem i cukrem pudrem.
Herbata
(1, 3,7)

Kanapka z pastą rybną, masłem
Bawarka
(1, 4,7)

Czwartek
29.10

Zupa mleczna z płatkami kukurydzianymi wek z masłem
Drugie śniadanie:
orzechy
(1,5,8,7)

Krupnik z kaszą jęczmienną, marchewką, pietruszką, ziemniakami.
Kurczak duszony w sosie własnym, ziemniaki.
Surówka z marchwi i jabłka.
Kompot z owoców
mieszanych
(1,10)

Kanapka z masłem, serem białym ze szczypiorkiem
Bawarka
(1,7)

Piątek
30.10

Tosty z serem żółtym Kawa zbożowa z mlekiem
Drugie śniadanie:
owoc
(1,7)

Zupa pomidorowa z ryżem, marchewką, śmietaną.
Ryba duszona z warzywami: marchewką,
pietruszką, selerem,groszkiem.
Ziemniaki
Herbata
(1,3,4,7,9)

Kanapka z szynką, masłem, ogórkiem
Bawarka
(1, 6,7,9,10)

*rodzaj owocu uzależniony od dostawy
*woda podawana bez ograniczeń

JADŁOSPIS – listopad – 2020

PRZEDSZKOLE

Poniedziałek
02.11

Kanapka:pieczywo pszenno-żytnie, masło, ser żółty, ogórek
Kawa zbożowa z mlekiem
Drugie śniadanie:
owoc
(1, 7)

Zupa kalafiorowa z ziemniakami, marchewką, śmietaną.
Gołąbki z ryżu, kapusty białej, mięsa z sosem pomidorowym.
Herbata z sokiem naturalnym
(1,6,7,8,9,10,11)

Budyń śmietankowy żurawina
andrut
(1,7)

Wtorek
03.11

Kanapka:

pieczywo pszenno- żytnie, masło, jajecznica ze szczypiorkiem
Kawa Inka z mlekiem
Drugie śniadanie:
orzechy
(1,3,7, 8)

Zupa z fasolki szparagowej z makaronem, marchewką,
śmietaną.

Polędwiczki drobiowe w cieście naleśnikowym z ziemniakami.
Fasolka szparagowa duszona na masełku.
Sok jabłkowy 100%
(1,3,7,9, 10)

Chałka z kruszonką, masłem
Kakao
(1,7)

Środa
04.11

Rogalik z masłem Kakao
Drugie śniadanie:
owoc
(1,3,7)

Zupa ogórkowa z ryżem, marchewką, śmietaną.
Klopsy w sosie szczypiorkowym ze śmietaną, ziemniaki.
Sałatka z kapusty białej z marchewką.
Kompot z owoców mieszanych

(1,3,7)

Koktajl owocowy:
jogurt naturalny, truskawki chrupki kukurydziane
(1, 3,7)

Czwartek
05.11

Kanapka:

pieczywo pszenno- żytnie, masło, pasta rybna
Bawarka
Drugie śniadanie:
owoc
(1,4,7)

Rosół domowy z makaronem, marchewką, pietruszką zieloną.
Knedle ze śliwkami z masłem i cukrem.
Herbata owocowa
(1,3,7,9,10)

Kanapka z wędliną, masłem, papryka
Bawarka
(1, 6,7,9,10)

Piątek
06.11

Kanapka: chleb pszenno-żytni, masło, parówka cielęca
Bawarka
Drugie śniadanie:
owoc
(1,6,7,8,9,10,11)

Zupa jarzynowa z makaronem:marchewka,pietruszka, kalafior , fasolka szparagowa, śmietana.

Paluszki rybne z fileta , ziemniaki.
Surówka z kapusty kiszonej, marchwi i oliwą z oliwek.
Herbata
(1,3,4)

Tosty z serem
żółtym.
(1,7)

*rodzaj owocu uzależniony od dostawy
*woda podawana bez ograniczeń

JADŁOSPIS – PAŹDZIERNIK – 2020

SZKOŁA

Poniedziałek, 26.10

Spagetti z sosem bolonese, mięsem, makaronem.

Herbata owocowa
(1,7, 9, 10,11)

Wtorek 27.10

Kotlet mielony z ziemniakami.

Kapusta biała zasmażana na masełku z kminkiem mielonym.

Herbata z sokiem naturalnym

(1,3,7)

Środa 28.10

Zupa brokułowa krem z ziemniakami, marchewką.
Racuchy z jabłkiem i cukrem pudrem.

Herbata
(1, 3,7)

Czwartek 29.10

Kurczak duszony w sosie własnym, ziemniaki.
Surówka z marchwi i jabłka z miodem.
Kompot z owoców mieszanych

(1,10)

Piątek 30.10

Ryba duszona z warzywami: marchewką, pietruszką, selerem,

groszkiem.
Ziemniaki
Herbata
(1,3,4,7,9)

Poniedziałek 02.11

Gołąbki z ryżu, kapusty białej, mięsa z sosem pomidorowym.

Herbata z sokiem naturalnym
(1,6,7,8,9,10,11)

Wtorek 03.11

Polędwiczki drobiowe w cieście naleśnikowym z ziemniakami.
Fasolka szparagowa duszona na masełku.

Sok jabłkowy 100%
(1,3,7,9, 10)

Środa 04.11

Klopsy w sosie szczypiorkowym ze śmietaną, ziemniaki.
Sałatka z kapusty białej z marchewką.
Kompot z owoców mieszanych

(1,3,7)

Czwartek 05.11

Rosół domowy z makaronem, marchewką, pietruszką zieloną.

Knedle ze śliwkami z masłem i cukrem.

Herbata owocowa
(1,3,7,9,10)

Piątek 06.11

Paluszki rybne z fileta , ziemniaki.
Surówka z kapusty kiszonej, marchwi i oliwą z oliwek.

Herbata
(1,3,4)

DYREKTOR INTENDENT
KUCHARKA

SMACZNEGO!