Dnia 22 marca zorganizowany został III Gminny Turniej Wiedzy Ekologicznej dla przedszkolaków. Przedstawicielki naszej placówki w składzie: Emilia Krzysiak, Maja Wolna, Nikola Drewniak, pięknie zaprezentowały się podczas konkursowych zmagań i dzielnie walczyły do końca w imieniu całego przedszkola.
Serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!

Pierwszy dzień wiosny w naszym przedszkolu był kolorowy i bardzo wesoły. Pożegnaliśmy zimę i cieszymy się z nadchodzących ciepłych, słonecznych dni…

Pierwszy dzień wiosny

Czy wiosna już przyszła? W naszej szkole zagościła już na dobre za sprawą pięknych dekoracji, które uczniowie wykonali w ramach konkursu szkolnego. Szukaliśmy wiosny także w najbliższej okolicy i znaleźliśmy. Wiosna już przyszła, hurra!  🙂

Nasza przyszłość…?

Kim zostanę? Jaki zawód wybrać? Przyszedł czas, by uczniowie klasy 8 zadali sobie te pytania. Aby łatwiej im było podjąć decyzję, uczestniczyli ostatnio w dniach otwartych organizowanych przez szkoły ponadpodstawowe w Żywcu. Nasi uczniowie odwiedzili pięć żywieckich szkół: Zespół Continue reading

1 marca 2019 r. naszą szkołę odwiedził ks. biskup Roman Pindel, ordynariusz diecezji bielsko – żywieckiej. Spotkanie to związane było z wizytacją kanoniczną odbywającą się na terenie parafii.
Uczniowie przedstawili krótki program artystyczny tematycznie związany z wizytą.
Po występie ks. Continue reading

Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej Radziechowy-Wieprz informuje, że w najbliższych latach realizowany będzie program „Posiłek w szkole i w domu”.
Z tej formy wsparcia będą mogły skorzystać rodziny, których dochód na osobę nie przekracza 792 zł.
Szczegółowe informacje na temat programu Continue reading

Dyrektor Zespołu Szkolno – Przedszkolnego w Przybędzy informuje, że w dniach od 4 do 15 marca br. odbędą się zapisy do Przedszkola na rok szkolny 2019/20. Zapisy obejmują dzieci urodzone w latach od 2013 do 2016. W wyjątkowych przypadkach statut Continue reading

Dzisiaj, tj. 5 lutego 2019 r. obchodzimy dzień Bezpiecznego Internetu. To święto obchodzone jest w całej Europie jako inicjatywa Komisji Europejskiej. Ma na celu zwrócenie uwagi na kwestię bezpiecznego dostępu dzieci i młodzieży do zasobów internetowych.
W naszej szkole Pan Continue reading

Bezpieczne ferie

4 lutego naszą szkołę odwiedził dzielnicowy asp. mgr Marcin Golec, aby przeprowadzić z uczniami pogadankę na temat bezpiecznych ferii. Przestrzegał przed niebezpieczeństwami i udzielił rad, jak spędzać wolny czas odpowiedzialnie.

27 stycznia 2019 r. w Domu Ludowym w Przybędzy zostały wystawione przez naszą szkołę „Jasełka”.
Mogliśmy po raz kolejny przeżyć historię narodzin Jezusa Chrystusa. Oprócz św. Józefa, Maryi, Trzech Króli, aniołów, pasterzy i dzieci z naszego przedszkola na scenie pojawiły Continue reading