Zespół Szkolno-Przedszkolny w Przybędzy

Projekt edukacyjny: Poznajemy Polskę!

Poznajemy Polskę

W dniach 2-3 czerwca 2022 r. klasy 4-8 wyjechały na dwudniową wycieczkę do Sandomierza oraz Kazimierza Dolnego. Nasza szkoła otrzymała dofinansowanie do wycieczki ze środków budżetu państwa w ramach przedsięwzięcia Ministra Edukacji i Nauki Poznaj Polskę.

Wyruszyliśmy około Continue reading

Głosujemy!!!!!!!!

Głosujemy!!!!!!!!

Zachęcamy wszystkich sympatyków naszej szkoły do głosowania na projekt matematyczny „mPotęga”, w konkursie organizowanym przez Fundację mBanku w partnerstwie z Fundacją Dobra Sieć. Po raz trzeci z rzędu Pani Dyrektor Elżbieta Borowik wywalczyła dla nas grant w wysokości 5000 zł Continue reading

Szkolny konkurs „Moja ulobiona książka” rozstrzygniety!

Uczniowie klas młodszych wykazali się wielką kreatywnością. Prace były piękne – co widać na zamieszczonych zdjęciach. Wyniki załączamy w pliku poniżej.

Koordynator konkursu: mgr Dorota Szczotka

Regulamin wycieczki

W zwązku z planowaną wycieczką szkolną zamieszczamy jej regulamin.

Uprzejmię proszę rodziców, którzy nie byli obecni na szkolnym zebraniu o dokładne zapoznanie się z treścią tego dokumentu.

Egzamin na kartę rowerową

Uczniowie, którzy w tym roku szkolnym chcą przystapić do egzaminu na kartę rowerową (teoretyczny i  praktyczny w dniu 8 czerwca 2022 r.), proszę przynieść do  sekretariatu zdjęcia o wymiarach 45 x 35 mm (wysokość x szerokość).
Dodatkowo proszę Continue reading

Weekend majowy;)

W najbliższą sobotę rozpoczyna się dłuuuuugi weekend majowy. Przypominamy że w niedzielę będziemy obchodzić 1 maja (tzw.święto bezimienne), we wtorek 3 maja (Święto Narodowe)

Dzieci i młodzież przychodzą do szkoły na zajęcia dydaktyczno – wychowawcze w Continue reading

W polskich szkołach uczy się obecnie ponad 60 tys. ukraińskich uczniów. Na tą chwilę ogromnym wyzwaniem jest zapewnienie realnej, solidarnej pomocy wszystkim, którzy przybyli z Ukrainy w ostatnich dniach lub dotrą do Polski w najbliższym czasie.

ONI szczególnie potrzebują wsparcia Continue reading

NAGRODY DLA LITERATÓW

Miło mi poinformować, że uczniowie z naszej szkoły zostali laureatami konkursu literackiego organizowanego w ramach cyklu „Boże Narodzenie w Beskidach”. Julia z kl.7, Zosia z kl.7 i Antek z kl.4 napisali piękne i wzruszające opowiadania lub wiersze o tematyce świątecznej. Continue reading