Dzienne archiwum: 4 maja 2026

WYCIECZKA DO PLANETARIUM

4 maja klasa II wybrała się na wyjątkową wycieczkę do planetarium w Chorzowie. Uczniowie wzięli udział w zajęciach dydaktycznych „Królestwo planet”, podczas których poznali tajemnice Układu Słonecznego i dowiedzieli się wielu ciekawostek o gwiazdach i planetach.

Ogromne wrażenie zrobił również seans „Kosmiczne ZOO”, który w ciekawy i przystępny sposób przybliżył dzieciom świat kosmosu.

To była nie tylko świetna zabawa, ale także cenna lekcja pełna nowych doświadczeń i wiedzy!

Zapraszamy do galerii: https://www.szkola.przybedza.pl/?page_id=14056

ZESPÓŁ SZKOLNO-PRZEDSZKOLNY W PRZYBĘDZY

ul. 3 Maja 71, 34-381 Radziechowy