
Dziś w naszej szkole rozpoczął się egzamin ósmoklasisty. W pierwszym dniu uczniowie przystąpili do egzaminu z języka polskiego, drugiego dnia zmierzą się z matematyką, natomiast trzeciego dnia czeka ich egzamin z języka angielskiego.
Życzymy wszystkim uczniom jak najwyższych wyników, które umożliwią im dostanie się do wymarzonych szkół oraz realizację dalszych planów edukacyjnych i życiowych. Trzymamy za Was kciuki!

