
Z dumą informujemy, że dziś (24.04.2026 r.) czworo uczniów klasy 8 Dominik Łatanik, Wiktoria Konieczek, Julia Zuziak i Karolina Staszkiewicz reprezentowało naszą szkołę w gminnym konkursie języka angielskiego „ADMISSION”
Miło nam ogłosić, że jedna z naszych uczennic Karolina Staszkiewicz zdobyła I miejsce! Serdecznie gratulujemy wszystkim uczestnikom i trzymamy kciuki za kolejne sukcesy! Jesteśmy z Was bardzo dumni!

