Dzienne archiwum: 17 kwietnia 2024

Mały Książe

Mały Książę to książka, która należy do klasyki światowej literatury. Jest również lekturą obowiązkową w kanonie lektur szkoły podstawowej. Dlatego uczniowie klas 6,7,8 wybrali się przedstawienie teatralne przygotowane na motywach tej książki. Spektakl obejrzeliśmy 17 kwietnia w teatrze Banialuka w Bielsku- Białej. W sztuce profesjonalnie zagrali aktorzy prezentujący, jak zawsze, wysoki poziom artystyczny.

Spektakl Mały Książę to nie tylko artystyczna podróż przez świat wyobraźni, ale także głęboka refleksja nad wartościami, które naprawdę liczą się w życiu. To opowieść o poszukiwaniu przyjaźni i bliskości, o budowaniu relacji międzyludzkich. W tę magiczną podróż warto się wybrać, aby odkryć piękno tej niezwykłej opowieści.