Dzienne archiwum: 23 czerwca 2023

Ostatni Dzwonek

Dziś w uroczystej atmosferze zakończyliśmy kolejny rok szkolny. Akademia odbyła się w nowej hali sportowej. Pani Dyrektor powitała wszystkich gości: Grono Pedagogiczne, pracowników administracji i obsługi, rodziców naszych uczniów, wychowanków. Uczniowie otrzymali świadectwa, dyplomy i zasłużone nagrody w postaci książek. Dalej był pożegnalny występ klasy ósmej, która podziękowała nauczycielom za trud nauki i wychowania, a kolegom za wspólne spędzone osiem lat. Swoich kolegów z klasy ósmej pożegnali w humorystycznym programie uczniowie z klasy siódmej. Kolejno Pani Dyrektor wręczyła nagrody i stypendia uczniom wyróżniającym się w nauce i w zachowaniu. Na zakończenie akademii nastąpiły podziękowania dla Pana Radnego Jana Kośca za pomoc i trud włożony w działania na rzecz naszej placówki. Grono Pedagogiczne i cała społeczność uczniowska pożegnały Przewodniczącą Rady Rodziców Panią Renatę Jambor i podziękowały jej za wieloletnią, owocną współpracę z naszym Zespołem Szkolno-Przedszkolnym. Rozstaliśmy się również ze wspaniałymi nauczycielami, którzy w tym roku zakończyli współpracę z nasza placówką. Dziękujemy Rodzicom uczniów za całoroczną pomoc, współpracę i wsparcie. Gratulujemy wszystkim uczniom promocji do klasy programowo wyższej. Uczniom klasy ósmej ukończenia etapu edukacyjnego. Życzmy udanych oraz bezpiecznych wakacji.

Zapraszamy do fotorelacji: