Zajęcia pozalekcyjne

Zajęcia dodatkowe dla uczniów klas 1-8 w roku szkolnym 2022/2023

NAUCZYCIELNAZWA ZAJĘĆUCZESTNICYTERMIN
Dybał Monikazajęcia korekcyjno-kompensacyjneKl. IIponiedziałek 11.50-12.35
Dybał Monikazajęcia rewalidacyjne  Kl. Iśroda   11.50-12.50 czwartek   12.35-13.35
Kręcichwost Łukaszwyjazdy na basenKl. I-VIzgodnie z harmonogramem
Kręcichwost Łukaszzajęcia sportowe SKS  Kl. I-III kl. IV-VIwtorek   11.50-12.50 piątek  12.40-13.40
Ozimińska Katarzynazajęcia rozwijająceKl. IIIśroda   12.45-13.30
Osmałek-Pyrgies Elżbietakółko języka angielskiegoKl.VIponiedziałek 12.45-13.30
Osmałek-Pyrgies Elżbietakółko języka angielskiegoKl. VIIponiedziałek 13.40-14.25
Rybarska Annakółko języka angielskiegoKl. Vponiedziałek 10.45-11.30
Rybarska Annakółko języka angielskiegoKl. VIIIponiedziałek 12.45-13.30
Sobek Beatazajęcia korekcyjno-kompensacyjneKl. VIIIponiedziałek 7.10-7.55
Sobek Beatazajęcia rewalidacyjneKl. VIIponiedziałek    8.55-9.40 wtorek      7.50-8.45
Sobek Beatazajęcia terapii rękiKl. Iwtorek     11.50-12.35
Sobek Beatazajęcia korekcyjno-kompensacyjneKl. IV,V,VIśroda       7.10-7.55
Sobek Beatazajęcia korekcyjno-kompensacyjneKL. VIIczwartek   7.10-7.55
Stasica-Dyrda Annazajęcia rozwijające kompetencje emocjonalno-społeczneKl. II, IV,V,VI, VII (podział na grupy)zgodnie z  harmonogramem
Szczotka Dorotazajęcia wyrównawczeKl. Iśroda 13.00-13.30
Szczotka Dorotazajęcia rewalidacyjneprzedszkoleczwartek 10.35-11.35
Wiewióra Joannazajęcia rewalidacyjneprzedszkole  czwartek  11.15-11.45 piątek 11.15-11.45
Wiewióra Joannazajęcia rewalidacyjneKl. II  poniedziałek 12.45-13.45 środa 12.45-13.45
Wiewióra Joannazajęcia logopedyczne    Przedszkoleczwartek 9.40-11.10 piątek  9.40-11.10  
Wiewióra Joannazajęcia logopedyczne      Kl. II Kl. V, VI Kl. VIIczwartek 11.50-12.35 czwartek 7.10-7.55 poniedziałek 7.10-7.55
Wołczyk Izabelakółko rozwijająceKl.2piątek 8.00-8.45
Wołczyk Izabelazajęcia rewalidacyjneprzedszkolewtorek 12.40-13.40

ZESPÓŁ SZKOLNO-PRZEDSZKOLNY W PRZYBĘDZY

ul. 3 Maja 71, 34-381 Radziechowy