Archiwum miesiąca: luty 2024

Zawody sportowe

22 lutego uczniowie z klas 7-8 reprezentowali naszą szkołę w gminnych zawodach w piłce ręcznej, które odbyły się w Wieprzu. Po porażce z silną drużyną z Wieprza, która ostatecznie wygrała zawody, w drugim meczu nasz zespół odrobił straty. Wykazując się spokojem i zaangażowaniem wszystkich zawodników, pewnie pokonaliśmy drużynę z Radziechów, ostatecznie zajmując II miejsce.

Gratulujemy uczniom i dziękujemy im za udział w zawodach.

Skład reprezentacji naszej szkoły:

kl. VII

Franciszek Kozieł

Mateusz Tracz

Wojciech Pawlus

Filip Żelazny

Jakub Widuch

Kl. VIII

Radosław Hankus

Mateusz Mizia

Filip Michulec

ŚWIĘTUJEMY DZIEŃ BABCI I DZIADKA

Z okazji Dnia Babci i Dziadka nasze przedszkolaki przygotowały przedstawienie w formie muzyczno- słownych wystąpień. W obecności znakomitych Gości, dzieci recytowały wiersze i śpiewały piosenki, a także prezentowały instrumentacje do wybranych melodii i tańce z rekwizytami. Na koniec złożyły życzenia i wręczyły własnoręcznie wykonane upominki swoim Babciom i Dziadkom.

Serdecznie dziękujemy wszystkim Gościom za obecność na tej wyjątkowej uroczystości.

Składamy również podziękowania Rodzicom przedszkolaków za wsparcie i nieocenioną pomoc w organizacji wydarzenia.

Zapraszamy do fotorelacji: https://www.szkola.przybedza.pl/?page_id=9013

Rekrutacja

Informację na temat rekrutacji do Przedszkola im. Janusza Korczaka w Przybędzy oraz do Szkoły Podstawowej im. Janusza Korczaka w Przybędzy. Zainteresowanych zapraszamy do zapoznania się.

przedszkole https://www.szkola.przybedza.pl/?page_id=6216

szkoła https://www.szkola.przybedza.pl/?page_id=8995

Bal karnawałowy

W naszej szkole w dniu 13.02.2024 r. odbył się bal karnawałowy dla uczniów klas I -VIII zorganizowany przez Samorząd Szkolny. Była sala gimnastyczna zmieniła się w prawdziwą salę balową. Dzieci wystąpiły w ciekawych, kolorowych kostiumach, przebrane za  bohaterów znanych bajek i nie tylko. Konkursy i świetna muzyka gwarantowały dobrą zabawę. W trakcie balu był również czas na słodką przekąskę. Czas spędzony w miłej atmosferze pozostanie na długo w naszej pamięci

Dziękujemy Samorządowi Uczniowskiemu za przygotowanie i przeprowadzenie imprezy. Serdecznie podziękowania składamy Radzie Rodziców za przygotowanie poczęstunku oraz Państwu Stolarczyk za dostarczenie napojów.

ZESPÓŁ SZKOLNO-PRZEDSZKOLNY W PRZYBĘDZY

ul. 3 Maja 71, 34-381 Radziechowy